Bun venit in Comuna Adamus

BURSA GENERALĂ A LOCURILOR DE MUNCĂ DIN DATA DE 17 MAI 2024

15 mai 2024

Agenția Județeană pentru Ocuparea Foței de Muncă Mureș organizează BURSA GENRALĂ A LOCURILOR DE MUNCĂ.
Cei interesați sunt asteptati la sediu AJOFM Târnăveni, strada Republicii, nr. 30, etaj III în data de 17 mai 2024 începând cu ora 09:00.

BURSA GENERALA A LOCURILOR DE MUNCĂ

Last modified: 15 mai 2024

Comments are closed.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support